
(ABM FN-Dow Jones) UBS heeft donderdag het koersdoel voor TomTom verlaagd van 11,00 naar 7,30 euro met een ongewijzigde koopaanbeveling.
De Zwitserse bank nam in zijn beoordeling het nieuws voorbeurs mee dat TomTom zijn strategische opties voor de tak Telematics onderzoekt, hetgeen zou kunnen resulteren in een verkoop.
UBS beschouwt het als een positief punt dat het management proactief kijkt naar andere manieren om waarde te creëren, gezien de uitdagingen waarvoor het staat in de automobielsector. De Zwitserse bank rekent in een positief scenario op een opbrengst van 1 miljard euro.
Vraagtekens blijven echter bestaan over de strategie met betrekking tot de kernactiviteiten van de navigatiespecialist, namelijk de kaarten.
Het aandeel TomTom koerste donderdag kort na de beursgong 17 procent hoger op 7,25 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.