
(ABM FN-Dow Jones) NIBC heeft dinsdag het advies voor Sif verlaagd van Kopen naar Neutraal en verlaagde het koersdoel van 19,00 naar 11,00 euro.
“Ondanks de positieve nieuwsstroom over de sector, blijkt Sif niet in staat om een jaar als 2018 elke 2 tot 4 jaar te ontlopen”, aldus analist Martijn den Drijver.
De analist rekent op een zwak vierde kwartaal met een break even-resultaat en opnieuw een zwak eerste kwartaal. “Dus twee zwakke kwartalen op rij.” Maar er is ook vrees voor 2020, met het oog op de huidige orderportefeuille, de ontwikkelingen in de sector en de beschikbare projecten.
Den Drijver verlaagde zijn ramingen voor 2018 en 2020 stevig, waardoor het koersdoel omlaag ging naar 11 euro.
Orders uit Taiwan, Japan en de Verenigde Staten ziet Den Drijver niet binnenvallen in 2019 en 2020.
Het aandeel Sif sloot maandag op 9,63 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.