
(ABM FN-Dow Jones) Degroof Petercam heeft woensdag het advies voor Flow Traders verhoogd van Houden naar Kopen en het koersdoel opwaarts bijgesteld van 33,00 naar 43,00 euro.
Over de brede linie toont Flow Traders volgens analist Michael Roeg zijn kracht.
De volumes normaliseerden in de tweede helft van 2020, maar wel op een hoger niveau dan verwacht, aldus de analist. Daarbij zijn de volume-indicaties voor januari “bemoedigend”.
Op basis van de beter dan verwachte resultaten in het vierde kwartaal besloot Roeg zijn taxaties voor zowel de inkomsten als de winst stevig te verhogen. Voor dit jaar mikt hij op een winst per aandeel van 2,79 euro waarvan 1,95 zal worden uitgekeerd in de vorm van dividend. In 2022 groeit de winst volgens Roeg naar 3,30 euro per aandeel.
Het aandeel Flow Traders steeg woensdag 3,5 procent naar 35,20 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.