ING wijst op uitspraken CEO over nieuwe cyclus.

(ABM FN-Dow Jones) BE Semiconductor Industries heeft afgelopen kwartaal min of meer zoals verwacht gepresteerd. “Een solide prestatie gezien de zwakte in de sector”, zei analist Marc Hesselink van ING donderdag in een rapport.

De omzet viel iets lager uit dan verwacht, maar dit werd gecomponeerd door een betere winstgevendheid, aldus de analist. Ook de orderinstroom was wat aan de zwakke kant, oordeelde hij. “Maar er was goede vooruitgang met orders voor hybrid bonding.”

De outlook van Besi voor het vierde kwartaal verraste ook niet heel erg, vond Hesselink. Hij verwacht geen grote aanpassingen aan de analistenconsensus.

De analist benadrukte de woorden van CEO Richard Blickman vanochtend bij de cijferpresentatie. 

Op basis van onderzoeksdata denkt de CEO dat Besi in de beginfase zit van een nieuwe opleving van de assemblagemarkt. Hij waarschuwde dat er evenwel nog veel variabelen zijn die hierop van invloed zijn. “Dus we blijven voorzichtig.”

“Al met al een geruststellende update”, concludeerde ING. De bank heeft een koopadvies op het aandeel met een koersdoel van 100,00 euro. Besi steeg donderdag met 10,8 procent naar 97,80 euro.

Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999

© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.