
(ABM FN-Dow Jones) Beursexperts hebben moeite om de richting van de AEX in maart te bepalen. Dit blijkt uit de maandelijkse enquête van Actiam onder 74 experts.
Van de geraadpleegde experts is 34 procent optimistisch gestemd voor maart en 31 procent pessimistisch. De overige 35 procent is neutraal gestemd. “Ze bieden helaas geen houvast”, concludeerde analist Corne van Zeijl van Actiam, die verantwoordelijk is voor het afnemen van de enquête.
De optimisten kijken volgens Van Zeijl naar de goede economie en de pessimisten naar de stijgende rente en naar de terugvallende inkoopmanagersindices.
Top & flop
Volgens de experts is ING Groep met kop en schouders het meest kansrijke aandeel voor maart. “De experts denken dat dit aandeel het meest gaat profiteren van een mogelijke verdere rentestijging.”
Het aandeel om bij weg te blijven is Altice. Ook AkzoNobel, dat later deze week met de jaarcijfers komt, kan volgens de experts beter gemeden worden.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.