(ABM FN-Dow Jones) Altice Europe heeft in het derde kwartaal van 2019 vermoedelijk meer omzet en winst behaald. Dit blijkt uit een analistenconsensus die de Franse kabelaar met een notering op het Damrak publiceerde. 

Analisten rekenen gemiddeld op een omzet van 3.628 miljoen euro, een stijging op jaarbasis van 5,8 procent. Daaraan zou Frankrijk 2.628 miljoen euro bijdragen, een plus op jaarbasis van 6,4 procent.

Deze hogere omzet zal naar schatting een aangepaste EBITDA opleveren van 1.388 miljoen euro, wat zou neerkomen op een stijging van 7,3 procent.

De analisten schatten de investeringen in op 729 miljoen euro. In 2018 was dit 707 miljoen euro.

Analist Nico Inberg van IEX is positief gestemd voor de cijfers en houdt rekening met een meevaller.

Altice heeft veel geld gespendeerd aan marketing en concurrenten als Orange en Iliad hebben het in het derde kwartaal lastig gehad met hun klantengroei. “Daar zit wel een kleine verrassing aan te komen”, zei Inberg voor de camera van ABM Financial News.

Klik hier voor: positieve verrassing Altice in verschiet

Outlook

Voor het boekjaar 2019 rekent Altice op een operationele vrije kasstroom die groeit met ongeveer 15 procent. Dit is exclusief Altice TV.

De omzet van Altice France neemt vermoedelijk met 5 tot 6 procent toe en de aangepaste EBITDA bij deze tak zal volgens de kabelaar tussen de 4,1 miljard en 4,2 miljard euro liggen.

Verder mikt Altice op een schuldratio van 4,25 binnen 20 maanden. Analisten zien vooral een verbetering van deze ratio als een aanjager voor de koers van Altice.

Altice opent de boeken woensdag nabeurs.

Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999

© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.