(ABM FN-Dow Jones) UBS heeft maandag de koersdoel voor Peugeot en Renault verlaagd. Dit bleek uit rapporten van de Zwitserse bank.

Voor PSA, het moederbedrijf van Peugeot, ging het koersdoel omlaag van 24,00 naar 20,00 euro en voor Renault van 50,00 naar 38,00 euro. De adviezen voor beide aandelen bleven onveranderd Neutraal.

De analisten denken dat de winstgevendheid van Renault onder druk blijft staan, vanwege een gebrek aan nieuwe modellen en milieukosten die gemaakt moeten worden.

Voor Renault verlaagden de analisten hun winstramingen met 30 procent.

Net als bij Renault heeft ook Peugeot te maken met milieukosten. Toch is Peugeot wel goed op weg met het halen van zijn doelen op dit vlak. 

De fusie met Fiat Chrylser noemt UBS echter minder aantrekkelijk voor aandeelhouders van Peugeot. PSA brengt meer in dan het krijgt in het fusiebedrijf, vinden zij.

Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999

© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.