
Aandeel 3 procent hoger in VS.
(ABM FN-Dow Jones) ASM International heeft over het derde kwartaal beter dan verwachte omzetcijfers laten zien, terwijl ook het orderboek ruim boven de marktverwachting was. Dat stelde zakenbank Jefferies dinsdag in een rapport.
De sterke orderinstroom van 627 miljoen euro was deels te danken aan enkele proeforders voor de volgende generatie gate-all-around-technologie of GAA en was veel hoger dan de 540 miljoen euro die Jefferies had verwacht. Voor het vierde kwartaal verwacht Jefferies tenminste hetzelfde niveau aan orders, hoewel ASMI hier zelf geen verwachting voor afgaf.
De nieuwe Amerikaanse beperkingen voor de verkoop van halfgeleiderapparatuur in China gaan geen extra impact hebben op het bedrijf, verduidelijkte ASMI dinsdag.
Jefferies denkt dat de sector aan het begin van een groeicyclus staat, wijzend op een geleidelijk aantrekkende vraag en stijgende prijzen voor geheugenchips. De trend in de orders zou hierdoor in 2024 moeten doorzetten, voorzien de analisten.
Jefferies heeft een koersdoel van 600,00 euro voor ASMI met een koopadvies. Het aandeel sloot dinsdag 0,3 procent lager op 362,20 euro. De Amerikaanse notering steeg ruim 3 procent op de cijfers.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.